מקלט 209 ,החזותי והזירה מציגים:

Winter family

1.11
יום שישי
20:00

H2 חברון / Winter Family - אזלו הכרטיסים

שישי בחזותי
ביה״ס לתיאטרון חזותי | 20:00
ביה״ס לתיאטרון חזותי
חברון היא העיר הפלסטינית השנייה בגודלה בגדה המערבית. בהסכם חברון (1997) היא חולקה לשני אזורים. H2 הוא האזור תחת שלטון ישראל.
רחוב השוהדא, הרחוב המרכזי של אזור H2, הוא כיום שטח ״סטרילי״, על פי המינוח של הצבא הישראלי, כלומר - רוקן מתושביו הפלסטינים "מסיבות ביטחוניות".
כיום זהו רחוב רפאים שבו גורלות וסיפורים מצטלבים ומתנגשים זה בזה במיקרוקוסמוס דרמטי ואבסורדי. מעין רשומון אכזרי שיש בו רק אמיתות.
רות רוזנטל וקסאבייה קלן מ"ווינטר פאמילי" נסעו לחברון ואספו מאות עמודי עדויות, שכל אחת מהן מציעה מבט שונה על הסכסוך: פלסטינים, מתנחלים, חיילים ופעילים בינלאומיים סיפרו את סיפור רחוב השוהדא שלהם וחלקו את פחדיהם, תקוותיהם וייאושיהם.
רות רוזנטל, לבד על הבמה, היא גם מדריכת התיירים של הקהל וגם העיר עצמה, שאת המודל שלה היא בונה צעד אחר צעד, תוך שהיא משמיעה את הקונפליקט מנקודת מבטם של כל הגיבורים ומשתפת את תחושת התשישות שנוצרת מכיבוש בלתי נסבל שמתמשך.
במרחק זריקת אבן ממערת המכפלה, בין שנבחרו בהתעלות רוח ובין אם נתונים לכיבוש צבאי אכזרי - החיים רדיקליים.
*המופע בשפה האנגלית

 

1.11
יום שישי
22:00

קונצרט נעילה / Winter Family

שישי בחזותי
ביה״ס לתיאטרון חזותי | 22:00
ביה״ס לתיאטרון חזותי

ווינטר פמילי הם דואו של רות רוזנטל (ישראל) וקסאבייה קלן (צרפת). מאז שהכירו ביפו ב2004, הם חיים ומנגנים בדם וזעם. המוסיקה שלהם מינימליסטית, אובססיבית ורוויה, אחרים הגדירו אותה כ״גל מוזר״ וכ״פופ לוויות״...

רות – על שירה, טקסטים, תופים ומכונות. קסאבייה – הרמוניום ואורגן ישן. האלבומים שלהם יצאו בלייבלים Sub Rosa(בלגיה), Alt-Vinyl (אנגליה), Psychic Mule (ארה״ב), ו Ici d’ailleurs (צרפת). במשך השנים הם הופיעו בגלריות, מועדונים וכנסיות ברחבי העולם ושיתפו פעולה עם כוריאוגרפים, בימאי קולנוע, מוסיקאים ואמנים. ווינטר פמילי יצרו גם 3 עבודות תיאטרון דוקומנטרי איתם הם מופיעים מאז 2011 באירופה, צפון אמריקה ויפן. כיום הם חיים בפריס וחולמים על אקפולקו. בחלק מהקונצרטים, וגם בפולחן הסתיו – הם מופיעים עם ביתם בת ה 11 שרליי.